25.11. 2019

V pondělí 25.11. pojedeme s dětmi do Mateřské školy Velké Hostěrádky, kde se zúčastníme předvánočního divadelního představení s názvem:

"Popletený kalendář"

(.......V tiskařské dílně je již vše připraveno. Adventní čas se blíží a děti si mohou společně s námi zkrátit čas otevíráním okýnek v našem tajemném adventním kalendáři. Hravou cestou se seznamují s tradičními adventními postavami. To vše v nové autorské inscenaci "Popletený kalendář".

Délka inscenace cca 50- 60 min a dětem je zahraje Divadlo Kača a Kača)

Pojedeme linkovým autobusem,odjezd ze zastávky autobusu je v 7.33 hod.

Prosíme rodiče,aby děti v tento den přivedli buď do MŠ do 7.00 hod. nebo na zastávku autobusu v 7.25 hod.

Dětem dejte pouze vhodné oblečení,svačinku máme zajištěnu

Vybíráme 80,- kč vstupné(předejte prosím paní učitelce)

Děti,které půjdou v tento den po obědě,si prosím vyzvedněte v MŠ nejdříve ve 13.15hod.

Fotografování

21.11. 2019
Fotografování

Fotofrafování
oznamujeme rodíčům,že se budeme tento čtvrtek 21.11. cca od 10.30 hod. do 12.15 hod. fotit na vánoční fotografie.

Informace k fotografování-firma Photodienst Brno :

Rodiče vyfotografovaných dětí mají na výběr, zda si zakoupí produktovou řadu: celou sérii (portrét i postava) za 330 Kč, poloviční sérii (portrét nebo postava) za 220 Kč, nebo si neodeberou žádnou z fotek.

V případě fotografování dvou a více dětí společně se k ceně fotografií připočítává 40 Kč.

Děkujeme za projevenou důvěru a vynasnažíme se, aby jste byli s fotografiemi spokojeni. V případě jakýchkoli dotazů

nás neváhejte kontaktovat.

Photodeinst Brno

Plavání

04.09. 2019

Vážení rodiče,

v letošním roce budeme jezdit na plavání od 13.9. do 27.11.2019 a to každý pátek.
Cena za 10 lekcí je 1000,-Kč , doprava je zdarma.Budeme jezdit linkovým autobusem
odj.8.22 hod.ze zastávky autobusu HB,příjezd 11.36 hod.na zastávku autousu HB.

Pokud budete mít zájem o přihlášení svého dítěte na plavání,podepište se prosím do seznamu v šatně MŠ nejpozději do středy 11.9.2019.

Žádáme rodiče,aby děti,které budou jezdit na plavání,přivedli do MŠ v den plavání do 8 hod.

Na plavání dejte dětem do batůžku:

• koupací čepici
  • plavky
  • ručník
  • pití
  • přezůvky vhodné do vlhka