Archiv informací

Plavání

04.09. 2019

Vážení rodiče,

v letošním roce budeme jezdit na plavání od 13.9. do 27.11.2019 a to každý pátek.
Cena za 10 lekcí je 1000,-Kč , doprava je zdarma.Budeme jezdit linkovým autobusem
odj.8.22 hod.ze zastávky autobusu HB,příjezd 11.36 hod.na zastávku autousu HB.

Pokud budete mít zájem o přihlášení svého dítěte na plavání,podepište se prosím do seznamu v šatně MŠ nejpozději do středy 11.9.2019.

Žádáme rodiče,aby děti,které budou jezdit na plavání,přivedli do MŠ v den plavání do 8 hod.

Na plavání dejte dětem do batůžku:

• koupací čepici
  • plavky
  • ručník
  • pití
  • přezůvky vhodné do vlhka

Fotografování

21.11. 2019
Fotografování

Fotofrafování
oznamujeme rodíčům,že se budeme tento čtvrtek 21.11. cca od 10.30 hod. do 12.15 hod. fotit na vánoční fotografie.

Informace k fotografování-firma Photodienst Brno :

Rodiče vyfotografovaných dětí mají na výběr, zda si zakoupí produktovou řadu: celou sérii (portrét i postava) za 330 Kč, poloviční sérii (portrét nebo postava) za 220 Kč, nebo si neodeberou žádnou z fotek.

V případě fotografování dvou a více dětí společně se k ceně fotografií připočítává 40 Kč.

Děkujeme za projevenou důvěru a vynasnažíme se, aby jste byli s fotografiemi spokojeni. V případě jakýchkoli dotazů

nás neváhejte kontaktovat.

Photodeinst Brno

Vánoční besídka v MŠ

19.12. 2019

Vánoční besídka v MŠ

Děti a zaměstnanci mateřské školy Vás všechny srdečně zvou na Vánoční besídku do MŠ,která se koná ve čtvrtek 19.12.2018 od 15 hod.ve třídě mateřské školy

Na programu je:

• Vystoupení dětí

• Vánoční nadílka

• Posezení u vánočního stromečku s občerstvením

Budeme rádi,pokud sebou vezmete něco na drobné pohoštění.

Těšíme se na VásUsmívající se

25.11. 2019

V pondělí 25.11. pojedeme s dětmi do Mateřské školy Velké Hostěrádky, kde se zúčastníme předvánočního divadelního představení s názvem:

"Popletený kalendář"

(.......V tiskařské dílně je již vše připraveno. Adventní čas se blíží a děti si mohou společně s námi zkrátit čas otevíráním okýnek v našem tajemném adventním kalendáři. Hravou cestou se seznamují s tradičními adventními postavami. To vše v nové autorské inscenaci "Popletený kalendář".

Délka inscenace cca 50- 60 min a dětem je zahraje Divadlo Kača a Kača)

Pojedeme linkovým autobusem,odjezd ze zastávky autobusu je v 7.33 hod.

Prosíme rodiče,aby děti v tento den přivedli buď do MŠ do 7.00 hod. nebo na zastávku autobusu v 7.25 hod.

Dětem dejte pouze vhodné oblečení,svačinku máme zajištěnu

Vybíráme 80,- kč vstupné(předejte prosím paní učitelce)

Děti,které půjdou v tento den po obědě,si prosím vyzvedněte v MŠ nejdříve ve 13.15hod.

Mikulášská besídka s nadílkou

05.12. 2019
Ve čtvrtek 5.12.2019 dopoledne nás po roce opět navštíví vzácná návštěva Mikuláš s Andělkou.Tešíme se na ně a na

Mikulášskou besítku s nadílkou

pílně nacvičujeme koledy a protože skoro vůbec nezlobíme,tak se Čertů nebojíme(paní ředitelka nám slíbila,že do školky čerty nepustí Smějící se)

Uzavření MŠ v době vánočních prázdnin

19.11. 2019
Oznamujeme rodičům,že MŠ bude v době vánočních prádnin od 23.12.2019 do 3.1.2020 uzavřena.
Běžný provoz MŠ bude zahájen v pondělí 6.1.2020

Novoroční besídka

Vážení rodiče

Novoroční besídka v MŠ

Děti a zaměstnanci mateřské školy Vás všechny srdečně zvou na Novoroční besídku do MŠ,která se koná ve STŘEDU 22. 1. 2020 od 15:30 hod. ve třídě mateřské školy.

Na programu je:

• Vystoupení dětí
    • Předání dárečků dětem
    • Společné posezení

Budeme rádi, pokud s sebou vezmete něco na drobné pohoštění.

Těšíme se na Vás

Mobilní planetárium

pondělí 20. ledna 2020 přijede do naší MŠ mobilní planetárium.

Uzavření MŠ - Covid 19

Dotazníkové šetření

04.05. 2020
Vážení rodiče,

vzhledem k rozvolňování mimořádných opatření,plánujeme znovuotevření MŠ Horní Bojanovice.Proto Vás žádáme o online vyplnění dotazníku,který se nachází na webu naší MŠ v sekci Vyplnit dotazník,pokud možno do 8.5.2020.
Protože hromadné vzdělávání v mateřských školách představuje vyšší riziko přenosu onemocnění Covid - 19 vzhledem k vysoké kumulaci osob ve vymezeném prostoru, žádáme rodiče,aby zvážili potřebu docházky svého dítěte do MŠ v době těchto mimořádných opatření.

Na webu MŠ v sekci Informace k otevření MŠ,si můžete stáhnout a seznámit se se soubory k zajištění základních provozních podmínek mateřských škol po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a doporučení:

-Ochrana zdraví MŠ (manuál podmínek k otevření MŠ)
-Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnení(,které bude povinnen zákonný zástupce podepsat před nástupem dítěte do MŠ)

Po vyhodnocení dotazníku budou zákonní zástupci informování na webu MŠ a SMS o termínu otevření MŠ a konkrétních aktuálních podmínkách.

Informace ke školnému:

-březen (platila se poměrná část 225,-Kč
-duben (neplatí se)
-květen(platí se poměrná část,odpovídající počtu dnů,kdy bude MŠ otevřena)
-červen(platí se plné školné)
-červenec(platí se poměrná část,odpovídající počtu dnů,kdy bude MŠ otevřena)
-srpen(neplatí se-MŠ uzavřena)

Děti,které již v tomto školním roce po znovuotevření do MŠ nenastoupí,jsou od placení školného do konce školního roku osvobozeny,tudíž školné nebudou platit.